V khaki do ulic

Khaki odstíny jsou podle značky J. Crew naprosto vhodnou kombinací k denimu. A můžeme se klidně odvázat, protože tato kombinace je možná na všechny způsoby, ať už se jedná o zkombinování khaki šortek s denimovou bundou a doplněné páskovými sandály, anebo jde o klasické džíny, které oblékneme v různých délkách a k nim oblékneme khaki košili. Dalším tipem se může stát khaki sukně, kterou doplníme klasickou denimovou košilí. Vždy však tyto kombinace doplňme zlatými páskovými sandálky. Tyto kousky rozhodně unosíme, protože je to opravdová .
zip na oblečení

Všechny odstíny khaki

Všechny khaki odstíny dokáží překvapit, obzvláště pokud se objevují v letní sezóně, jako například na plavkách. Tyto tlumené barvy jsou velice variabilní a skvěle se doplňují s tropickými motivy a dřevěnými doplňky. Tyto barvy ve vojenském stylu, jako je právě khaki, ať už s odstínem béžové, hnědé, a zelené, mohou být rovněž doplněné určitými vojenskými prvky a detaily, jako jsou kupříkladu:
· patch kapsy
· kovové knoflíky
· imitace ramenních popruhů
· límce stojáčky
· výložky na rameni
Bundu, anebo kabát v khaki odstínu je vhodné zkombinovat s jednoduchou halenkou, či blůzkou, s absencí šperků. Boty však vždy volte pečlivě, neměly by být drsné, naopak velice ženské, nejlépe s podpatky a šněrováním. Khaki móda ráda evokuje vojenský styl, který se v současné době stále více zaměřuje na ženskou siluetu. Siluety oděvů jsou měkčí, doplněné etnickými prvky. Tkaniny jsou lehčí, se zlatými odstíny. Zejména se potom návrháři zaměřují na zdůraznění ženské siluety a v tomto odstínu najdeme též korzety.
bruneta v kabátě

Materiály a vzory

Khaki kousky jsou leckdy osvěženy i rozličnou strukturou materiálů a vzorů. Rovněž střih může mnohdy překvapit, jako například u šatů, které jsou asymetrické tím, že na jedné paži jsou zcela bez rukávu, ale na druhé straně zahalují paži celou.