Měkké dárky pod vánočním stromečkem

Jak jste na tom s měkkými dárečky na Vánoce vy? Oceníte nějaký ten svetr, ponožky nebo třeba župan? Přejete si nějaký ten měkká dárek, ať už v podobě oblečení nebo třeba polštáře? A pokud někomu takový dárek dáváte nebo chcete dát, jaký to je? A jaké jsou vaše největší přání?

Dopisy ježíškovi
Píšou vaše děti dopis Ježíškovi? Za našich mladých let se dopisy psaly i kreslily, ale také se pak věšely na balkon, nebo na větévku jablečného stromu, případně se napichovaly dopisy v obálce na plot. Dnes se většinou dopisy posílají za pomocí digitálních technologií.

Například generace dětí, které momentálně studuje na střední škole, tzv. mileniálové, píšou rodičům emaily. Ale co například vy, píšete dopisy pro „Ježíška“ svému partnerovi?

Mezi nejčastěji chtěné dárky, o které si lidé píší, patří tradičně elektronika, avšak jak vypadá žebříček nejchtěnějších dárků pro rok 2016?
1. Chytré telefony
2. Počítačové hry, konzole a jiná elektronika
3. Kosmetika
4. Kabelky a boty
5. Dovolená

Zatímco mladší generace touží zvláště po novější a výkonnější elektronice, konzolích a počítačových hrách, generace jejich rodičů chtějí mnohem častěji zájezdy, dovolené v exotice během zimních měsíců. Avšak nenechte se zmást, dokonce i měkké dárky mají svůj žebříček oblíbenosti. A jak vypadá ten?

1. Ponožky
Až je to neuvěřitelné, ale je to tak. Mezi všemi generacemi na žebříčku měkkých dárků skutečně vedou ponožky. Pro starší generace kvalitní, vlněné, teplé ale také zajímavě vzorované, pro mladší generace, hlavně adolescenty a mileniály, se nejvíce kupují zábavné, vtipné a barevné ponožky nebo podkolenky, ale také roztomilé papuče a hezké čepice, v nichž se vyžívají hlavně slečny v období docházky na střední školu.

2. Svetry
Ať už kupujete pro ženu, pro dědečka, pro syna nebo vnučku, svetr je vždy dobrá volba. Hlavně muži zapomínají, že svetr je dobrý doplněk do šatníku i pro ně.

3. Pyžamo

4. Župan