Přírodní pomoc pro všechny ženy

Příroda je nejlepší lékárna, kterou potřebujete. Zapomeňte na umělé léky od farmaceutických společností a dejte přednost bylinkám. Spoléhali na ně naši předci po mnoho staletí a jistě to mělo své opodstatnění. Jednou z nich je Shatavari (Šatavari), která je určena především pro něžné pohlaví. Využít ji ale mohou i muži a děti.

V latině má název Asparagus racemosus a pochází z Indie. Ve většině případů se využívá na potíže spojené s plodností, laktací a menstruací. Dnes se na ní podíváme trochu blíže, protože uvedenými problémy v dnešní době trpí obrovské množství z nás.
těhotenství břicho dotek

Ta, co má sto manželů

Takto by se dalo její jméno přeložit ze sanskrtu. Název těsně souvisí s tím, že podle Indů žena dokáže produkovat tisíce vajíček, které lze oplodnit. Díky tomu jsou nejen její účinky, ale také jméno úzce spojeno s plodností.

S čím pomůže?

Obecně lze říct, že se její vlastnosti vztahují na ženský reprodukční systém. S pomocí Šatavari můžete zklidnit svůj menstruační cyklus a ustálit jeho pravidelnost. Díky fytoestrogenu zabraňuje příliš velkému krvácení a zamezuje také nepříjemným křečím. Vhodná je ale i pro osoby trpící https://www.databazeknih.cz/knihy/o-nesmrtelnosti-zvirat-nadeje-pro-trpici-stvoreni-136587 menopauzou, které často trápí nespavost, návaly horka a úzkostlivé stavy.

Další možnost využití skrývá pro slečny, které se snaží otěhotnět. Podporuje totiž funkce pohlavních hormonů a díky tomu ji i lékaři často předepisují při potížích s neplodností. Kromě toho také zvyšuje libido. Užívat ji mohou také těhotné a kojící ženy, kterým pomůže s ranními nevolnostmi a tvorbou mateřského mléka. Údajně je nápomocná i při poporodních depresích.
rostlina šatavari

Pánové nezůstanou pozadu

Šatavari funguje obecně jako afrodiziakum a podporuje nejen vášeň, ale také výdrž. Proto není vhodná jen pro něžné pohlaví, ale i pro pořádné chlapy. Kromě toho napomáhá také při poruchách impotence a zvyšuje množství i kvalitu spermatu. Dětem ji s klidem můžete dát také, protože podporuje jejich růst a zmírňuje projevy hyperaktivity.