Osvěžte se v horkých dnech

i iv=“Content-Type“ content=“text/html; charset=UTF-8″>

Zatímco nemáme ani trochu rádi, když nám proprší dovolená, v dnech připomínajících panující teplotou tropy brbláme nanovo. A kolikrát si v takovém parnu představujeme, jak by bylo krásné, kdyby na nás aspoň trochu sprchnulo, abychom se krapet osvěžili! Jenže máme smůlu, protože už dávno jsou ty tam staré časy, kdy jsme poroučeli větru dešti. I když ruku na srdce – ani tehdy jsme jim skutečně neporoučeli.dopadající voda.jpg
Když tak uhodí vedra, můžeme snít o nějaké té příjemné spršce. Ale také o ní snít nemusíme, protože si ji můžeme na své zahradě nebo jakémkoliv jiném pozemku i sami zařídit. A to tím, že si koupíme nějakou tu solární sprchu.
Ona totiž taková sprcha k bazénu https://www.chlorito.cz/solarni-sprcha už dávno není něčím nedostupným, dnes už si ji může za nevelký peníz pořídit kdokoliv.
A koupit si takovou solární sprchu je počin nejen rozumný, ale i více než jednoduchý. Protože se stačí porozhlédnout po kamenných obchodech či po internetu a člověk rázem zjistí, že se jich tu nabízí celá široká plejáda. A tyto nejsou ani ničím cenově nedostupným.
Když si ji přinesete domů nebo si ji necháte doručit, máte v balení vše, co je vám zapotřebí. Stačí jenom vybalit oněch několik dílů, sestavit je dohromady a celé to umístit někam na slunné místo. A po připojení ke vhodnému zdroji vody vám tu slunce tuto tekutinu ohřeje a vy si můžete dopřát svou soukromou malou spršku, kdykoliv se vám jenom zachce.muž pod sprchou.jpg
Je to šikovné zařízení, protože se dá postavit kamkoliv, kde je zpevněný povrch a dostatek slunečního svitu, a člověk nemusí odbíhat zvenku do sprchy v koupelně a nanášet si domů třeba i špínu. A navíc je zde voda ohřáta ekologicky, pohodlně a zcela zdarma.
A pokud se pak ochladí a jeden už tuto sprchu nepotřebuje? Pak není nic jednoduššího než ji rozmontovat a uklidit, než zase přijde doba, kdy jí bude zapotřebí. Což se dříve či později určitě stane.