Poctivě a spolehlivě

Dnešní složitá doba a závislost naší domácí ekonomiky na vnějších globálních vlivech, může krátkodobě ovlivnit cash flow i velmi stabilních firem a jednotlivců, ale jsou zde i jiné modelové situace, kdy je naše společnost Výkup aut Praha schopna pomoci s řešením vzniklé situace, aniž by zákazníka obtěžovalo zbytečné trávení času s administrativními záležitostmi. Naše společnost se primárně zabývá výkupem motorových vozidel a strojů, například osobní vozy, dodávky, karavany, troje a technika. Filozofií naší společnosti je, aby zákazník od nás odcházel s pocitem spokojenosti a svou spokojenost dále šířil, což je pro nás tou nejlepší a nejlevnější reklamou a zároveň i nezanedbatelný zdroj nových zákazníků.

peníze

Po uvolnění politické situace po listopadu 1989 a uvolnění nenasyceného trhu, do té doby uspokojovaného státním podnikem Mototechna a pro pár vyvolených, valutovým obchodem TUZEX. Nicméně počet nabízených aut si přímo říkal o korupční prostředí a takto ovlivňované postavení v pořadnících a i když si člověk pod dohledem bedlivé Státní bezpečnosti, dostatečný obnos na zakoupení vozu nastřádal, ještě ho čekalo i několikaleté čekání, než se mu vysněný vůz dostal do rukou. Díky této nenasycenosti trhu, začal opravdu divoký prodej a s tím všech souvisejících činností s ojetými vozy.

auto

Jako každé prostředí bez zavedených pravidel, které se časem vytvoří a oddělí zrno od plev, neboli podvodníky od poctivě pracující ch firem a jednotlivců, si i náš trh musel projít tímto obdobím a v některých lidech zůstalo v podvědomí, že okolo prodeje, výkupu, zástav ojetých vozů apod. se pohybují lidé, velmi slušně řečeno, problematičtí. Opravdu tak tomu v nejednom případě bylo, ale sám trh a zákazníci určili, které společnosti mají právo fungovat. Náš pozvolný růst a solidnost vedl k tomu, že se naši zákazníci k nám vracejí a dávají doporučení i dalším jednotlivcům a společnostem. Veškeré informace týkající se naší činnosti vám rádi zodpovíme a náš kontakt i podrobnosti o naší činnosti, naleznete na našich webových stránkách.

Budeme se těšit.