Zkuste si pořídit skleněné zábradlí

Toužíte si změnit zábradlí ke schodišti? Líbí se Vám skleněná zábradlí ke schodišti? Tak to jste na správném místě. U nás najdete skleněná zábradlí, která jsou skvělým doplňkem, jak do interiérů, tak i exteriérů, a nabízí se varianta celoskleněná, a může být i v kombinaci s jiným materiálem. Díky celoskleněné výplni uvidíte, že Vám to dodává mnohem více světla, a zjistíte ho opticky i zvětšuje. Skleněné zábradlí Vám vylepší vše, co si jen budete přát. Můžete si nechat vylepšit schodiště, balkón nebo terasu. Výhodou je, že celoskleněné zábradlí splňuje všechny bezpečnostní podmínky, a díky její výplni Vám bezpečnost ještě více znásobuje, takže se nemusíte vůbec bát, že by se Vám něco stalo, protože zábradlí zajišťuje bezpečnost při pohybu na schodišti a díky její fólii, která je mezi skly, Vás ochrání před propadnutím. Zábradlí je mnoho, proto nepodceňte Váš pečlivý výběr, důležité je se rozhodnout, jaký tvar nebo materiál a provedení budete vyžadovat, aby jste byly spokojeni.

Zábradlí a schody

Skleněné zábradlí se hodí převážně do všech prostorů. Je vzdušné, a když bude svítit sluníčko, tak se máte na co těšit, protože sluneční paprsky, Vám propustí více tepla.

Jak se udržuje skleněné zábradlí?

Údržba je velice jednoduchá, stačí otřít vlhkým hadříkem, nebo se používají zvláštní přípravky na bázi nanotechnologie, třeba při nežádoucích otisků prstů.

Balkon a zábradlí

Realizace skleněného zábradlí

Nejdříve investor vykreslí své hrubé představy o tom, jak by to mělo vypadat a sestaví předběžnou cenovou nabídku. Pokud nabídka bude investorovi vyhovovat, pak je potřeba se zaměřit na konkrétní dispozice, a následně navrhnout optimální řešení. Pak už jen zbývá připravit výkresy, upřesnit si cenu, a to nejdůležitější na konec podepsat smlouvu. Zábradlí je vyhotoveno, vč. montáže v rozmezí od 2 do 6 týdnů. Skleněná zábradlí jsou více finančně nákladnější, ale uvidíte, že pokud si takové zábradlí pořídíte, tak to bude stát za to.