Zábava na rotopedu

V posilovně to může být zajímavé, ale ne vždy. Pokud ji navštěvujete pravidelně a pravidelně sportujete, jezdíte na kole či běháte, může vás začít unavovat, že koukáte jen na čísla nebo do zdi. V některých fitness centrech je samozřejmě televize, nicméně ne v každém a ne každý má náladu se koukat například na fotbal. Jak se tedy dostatečně zabavit?

okno ve fitku

            Můžete si vzít sluchátka a pustit si hudbu. Nejlépe nějakou rychlou a rytmickou pro udržení tempa. Můžete si vyměřit čas na počet písniček a máte hotový program. V duchu si je můžete zpívat a sami se tak motivovat.

            Pokud máte v posilovně přístup k  wifi, nebo alespoň máte data, můžete se dívat na videa na Youtube nebo na seriály. Je třeba si hlídat, abyste nepolevili ve svém tempu, tudíž je nutné si hlídat jak video, tak vaše tempo. Nicméně jako náhrada televize je telefon dobrý, obzvlášť, když běháte například víc jak 20 minut. Poté potřebujete nějak zabavit mysl, abyste to vůbec uběhli.

            Také existují posilovny, kde máte pásy vystavené směrem k velkým oknům s výhledem na město. V takovém případě máte, myslím, o zábavu postaráno. Ať už se jedná o rušnou ulici s auty, o výhled na kopce a přírodu, nebo jednoduše úplně normální výhled, vždy se máte na co těšit. A když bude zrovna panovat kolem bouřka, bude se jednat o zajímavý zážitek.
fitness zařízení

            Ale samozřejmě úplně nejlepší volbou je běh venku. Stejně tak si vzít místo rotopedu kolo a jít do přírody se projet. Je problém, že ne každý má na tyto plány čas, nebo místo, ale pokud je, zkuste to občas prostřídat. Jedná se o naprosto rozdílný zážitek, dobrodružnější, ale hlavně na čerstvém vzduchu. A ten po celém dni bloudění po městě potřebujete. Jen pozor na večerní hodiny, kdy výlety do lesa nemusí být úplně bezpečné. Obzvlášť na jaře. Jindy ale nepotřebujete žádnou televizi ani sluchátka. Vše za vás vyřeší nádherné okolí.