Udržte si erekci pro vícečetné orgasmy

Také si tak rádi pochutnáváte na ženském těle? Někteří muži se jej nemohou nabažit a využívají každé vhodné příležitosti být s ním v co nejbližším kontaktu. A je-li partnerka podobného smýšlení a milování jí naplňuje pocitem štěstí, blaženosti a rozkoše, pak vám ke spokojenému životu neschází vůbec nic. Vše ostatní je totiž ve srovnání s úžasným sexem doslova směšné.

dívka v autě

Některé milenecké páry tráví svůj veškerý volný čas na dovolené v posteli, a jen v době, kdy potřebují doplnit tekutiny a něco sníst, odchází do hotelové restaurace, aby zas vzápětí pokračovali v milostném aktu. Zdá se vám takovéto vyprávění přitažené za vlasy, protože se domníváte, že žádný muž nemůže zvládnout mít erekci den co den nachystanou pro vícečetné orgasmy, kterých v průběhu 24 hodin prožije třeba deset? Takoví muži mezi námi jsou, a nemusí to být nutně pornoherci, a není to dáno jejich zvláštním genetickým fondem. Prostě si ví rady, jak si erekci udržet, a jak se vyhnout problémům. Co by vám takový jedinec poradil?

Zatočte nekompromisně se stresem – protože vám doslova srazí na kolena testosteron a vy si pak „nevrznete“. Převaha stresových hormonů vás převálcuje a bude z vás troska. A užívejte proti stresu vhodné bylinky, například Macu peruánskou nebo Ženšen, s nimiž si hladinu testosteronu zajistíte po celou dobu vašeho aktivního sexuálního života.

ženské nohy v autě

Provětrejte spíž – máte-li ve spíži a v chladničce párky, salámy, pivo, kávu, bílé rohlíky, k tomu plnou krabici oplatek, sušenek a bonbónů a z balených vod převažující kolové a další přeslazené nápoje, toto vše odneste do kontejneru s komunálním odpadem, protože to patří pouze tam. A do vaší „špajzky“ si nastěhujte luštěniny (fazole, čočku, cizrnu, tempeh), mnoho zeleniny y a ovoce, celozrnné pečivo, pohanku, quinou, jáhly a amarant, ořechy, mandle, arašídy a další semínka, kvalitní rostlinné oleje (lisované za studena) a dochucovadla a potraviny bez konzervantů a chemických přísad, s převahou z prodejen zdravé výživy.

A nebudete-li zanedbávat ani fyzický pohyb, uvidíte, že erekce vás neopustí, a že nebudete potřebovat ani Viagru bez receptu.