Zábradlí na schodiště

Zábradlí a schodiště tvoří dohromady jeden celek a zároveň jsou na sobě závislí. Nemít zábradlí u schodiště, je nejen nebezpečné, ale také by Vám nikdo dům nezkolaudoval. Zábradlí je nezbytné a slouží, jako podpírací bod pros starší lidi, či pro lidi, co se těžko do schodů dostávají. Pokud je Vaše zábradlí ve špatném stavu, tak dlouho nečekejte a vyměňte ho za nové, než se stane neštěstí. Firma fa-havlíček, Vám udělá nádherné zábradlí na schody a to za skvělou cenu.

zábradlí na schody

Tato společnost se zajímá hlavně o zábradlí a schodiště a jejich výrobky jsou nádherné a hlavně funkční. Na jejich stránkách, se můžete podívat na spoustu fotografií jejich práce a zhodnotit, zda byste chtěli podobný kousek u Vás doma. Mimo zábradlí se věnuje tato firma i dalším výrobkům a to interiérových dveří, obložení stropů, či vybavení interiéru.

zábradlí na schody

Kořeny společnosti sahají až do roku 1987, kdy firmu založili a začali podnikat. Jejich výrobky si zákazníci oblíbily a za jejich působnost už vyrobili a nainstalovali nespočet zábradlí a schodišť. Díky velké oblibě, se tato společnost rozšířila i do zahraniční a získala tak nové zkušenosti z Evropy. Jejich zakázky jsou řešeny komplexně na klíč a dá se tak domluvit na všech porobnostech. Firma má vlastní tým projektantů, kteří mají kreativní přístup k designu a pracují v profesionálním softwaru. Dále má firma certifikáty podloženou odbornost a své zábradlí tak vkládáte do dobrých rukou. Samozřejmostí je, že Vám zábradlí vytvoří i nainstalují. Na kvalitě svým výrobků si nechávají záležet a využívají na ně pouze kvalitní a odzkoušený materiál. Samozřejmostí je, že Vám firma zodpoví všechny otázky ohledně Vašeho schodiště.

Pokud tedy hledáte firmu na výrobu a instalaci nového zábradlí, tak neváhejte a obraťte se na firmu fa-havlíček. Nejen, že je jejich zábradlí nádherným dílem, ale také je funkční a bezpečné.