Solární sprcha na každé zahradě

  1. Široké možnosti využití

Příjemné osvěžení na zahradě, dovádění s dětmi, ale také opláchnutí těla před vstupem do bazénu nebo po plavání při výstupu z vody. Při všech těchto aktivitách můžete využít solární zahradní sprchu. Investujete pouze do koupě zařízení a do následné studené vody, kterou budete do zařízení pouštět. Nahřívání není potřeba, probíhá automaticky pomocí slunečních paprsků.
Nejčastěji se používá u domácích zahradních bazénů.

Vodopád padající na ženu, sprcha v přírodě.jpg

Zejména proto, že se musíme trochu osvěžit před vstupem do vody a také proto, že jakmile se opláchneme, smyjeme ze sebe všechny zbytky nečistot, které by na kůži mohly ulpívat. Okem to většinou nevidíme, ale může se jednat o zbytky opalovacího krému, o drobný prach nebo pyl, když sedíme chvíli venku, o trávu na nohou, když bosky přejdeme po posekaném trávníků a o mnoho dalších drobných nečistot, které vnesením do vody způsobí, že ve vodě začnou probíhat různé procesy a voda po pár hodinách nemusí mít optimální hodnoty a tak bychom ji museli nechávat čistit nebo přidávat různou chemii a zbytečně tímto způsobe utráceli za další a další chemii, když se můžeme před vstupem do bazénu jednoduše opláchnout a z velké části předem zamezit proniknutí zdánlivě neškodných nečistot do vody v našem bazénu.

Žádný zdroj energie pouze přívod vody

  1. Čerpání tepla ze slunce

Venkovní solární sprcha Chlorito.cz čerpá energii pouze ze slunečního záření. Nepotřebuje žádný jiný zdroj elektrické nebo jiné energie. Čerpá teplo ze sluníčka, díky kterému ohřívá vodu ve svém těle. Tím pádem je voda teplá až vřelá.

Křišťálově modrý bazén a za ním dvě bílé židličky u živého plotu.jpg

  1. Volte vhodné umístění

Abychom docílili nejlepšího výsledku je potřeba dát si pozor při výběru místa. Produkt by měl stát na slunném a rovném místě, aby na něj mohlo po celý den svítit slunce a tělo nahřívat. Jedině tak budete mít neustále teplou vodu a to kdykoliv venku na zahradě.

  1. Regulovatelná teplota vody

Teplota vody je samozřejmě regulovatelná a to pomocí jednoduché páčky, kterou znáte ze všech běžných koupelen. Nastavíte si teplejší nebo studenější podle své vlastní potřeby. Voda v těle může být vysoce zahřátá až na 60°C, proto je potřeba dávat pozor a připouštět i studenější. Jedná se o období vysokých letních teplot a horkých letních dní.