Návrh klíčových slov

Naše společnost se zabývá tématikou SEO. Do této tématiky patří také navrhování klíčových slov.

  • Právě tímto tématem se zabývá naše společnost, avšak v takové formě, která je součástí naší práce a která je zároveň k užitku našim klientům.

text

Postup naší práce

Analýza klíčových slov je nesmírně důležitá. Jedná se o součást naší práce. Jakákoliv písmena nebo text, který na internetu napíšete a podle kterého potřebujete vyhledat nějaké informace, jsou tím základním, čím se musíme zabývat.Proto vám pomůžeme s jejich navrhováním. Provedeme rozbor a zjistíme, jaká jsou nejbližší, která se nejvíce používají, kolik jich lidé v jakém znění vyhledávají. Podle toho můžeme určit, kam zařadit právě ta vaše.
Prvním krokem ke správné SEO optimalizaci je samozřejmě kvalitní téma a obsahově správné stránky. Pomůžeme vám zjistit, která klíčová slova budou ta nejlepší pro vaši potřebu. Vypracujeme pro vás analýzu a pošleme vám ji v tabulce k odsouhlasení. Jedná se nám o internetové vyhledávače Google a Seznam, které jsou nejdostupnější a nejběžnější. Vše bude seřazeno podle četnosti vyhledávání a to v obou vyhledávačích. Výběr však záleží pouze na vás. My vám jenom můžeme některé znění doporučit.

blok

Naše služby

  • Nejprve zjistíme, jak jsou služby a produkty důležité. Musíme znát jejich rozsah.
  • V další fázi přichází na řadu různé druhy mutací. Písmena malá a velká, různé druhy nepřesných forem a překlepů, které se taktéž často zadávají při vyhledávaní na internetu. Lidé zadávají různé verze a formy, proto je musíme zjistit a zajistit počet takovýchto druhů.
  • Podíváme se na mutace i z hlediska historie. Je důležité vědět, jestli se i v minulosti vyhledávaly dané překlepy nebo jiné verze klíčových písmen. Musíme také zjistit, jak jsme na tom s vaší aktuální pozicí ve vyhledávačích.
  • Cokoliv, co zjistíme, předáme dál, takže se nemusíte ničeho obávat, o všem budete vědět. Informace shromaždujeme a následně je vypíšeme do přehledné tabulky. Tu vám zašleme, abyste i vy měli přehled o daných informacích.

Cena našich služeb:
Za tuto službu si účtujeme 500 Kč na hodinu.