Firemní akce aneb, jak si vytvořit nové vztahy, upevnit stávající pracovní svazky a zažít trochu zábavy?

Máme pro vás řešení! Netradičném pojetí kolektivu, který se bude dobře bavit! Lidé, kteří nemusí být v práci, ale skvěle se baví ve svém volném čase. Vyberte pro ně vhodnou aktivitu nebo hezké místo, kde všem bude dobře a ještě se dobře pobaví.

umění

Historické městečko Štramberk Vás vítá

Zde najdou vaši zaměstnanci odpočinek, odreagování, ale také zábavu.
Hned několik důvodů, proč uspořádat firemní akci :
– Zlepšení vztahů mezi zaměstnanci– Každý zaměstnanec je v prvé řadě také člověk, má nějaké city a pocity a také chce zapadnout do kolektivu dalších zaměstnanců ve firmě. Neodírejte jim proto tuto možnost, přátelství na pracovišti je rozhodně lepší možností, než kdyby vám ve firmě panovala nevraživost. Zlepšení přátelství a dobrých vztahů na pracovišti opravdu funguje.

– Odměna pro zaměstnance– Lidé mají rádi odměny a jistě jim bude velice vhodnou odměnou právě i nějaký pobyt mimo pracoviště, který uspořádáte v podstatě na jejich počest. Můžete si vybrat z různých druhů adrenalinových aktivit, nebo uspořádat jenom pohodovou akci, kde se budou dobře lidé bavit, sedět a povídat si.

– Elán a povzbuzení do další práce– Zaměstnanci si vyčistí hlavu, na chvíli odpočinou od všech starostí a načerpají novou sílu do další práce. Jistě to bude milé povzbuzení, které jim takto můžete poskytnout. Odreagují se alespoň na chvíli a vypustí veškeré všední i pracovní starosti. Možná pak budou pracovat ještě lépe!

– Zvýšení loajality zaměstnanců– Firemní akce jsou skvělým způsobem jak zlepšit náladu na pracovišti, v kanceláři, ve výrobě, nebo kdekoliv jinde. Lidé se pak cítí lépe a utvrdí se jim pracovní svazky v daném zaměstnání, ale také k danému pracovnímu úkolu. Možná nebudou tolik nevrlí nebo si konečně uvědomí, že se na svém pracovišti mají dobře.

raut

Samozřejmostí jsou různé druhy na výběr:

Přejete si zažít firemní akci do pohody? Nebo to bude naopak a zažijete raději adrenalinový zážitek?