Co bude trendem nastávajícího roku?


Rozdělení bytu už není v módě
V moderních domácnostech už nebude v módě obvyklé rozdělení bytu. Obývací pokoj, kuchyňský kout nebo ložnice už nemusí být rozděleny zdí. Spojení kuchyně a obývacího pokoje je dnes už běžnou věcí. Tyto místnosti stačí mít od sebe rozdělené jen náznakově, například jídelním stolem, barovým pultem nebo skříňkou. Novým trendem se stává práce z domova, proto mnoho lidí začíná mít u sebe doma pracovní kout. Málo komu se poštěstí mít na to celou místnost a tak buď mají menší stolek s kancelářskou židlí v obývacím pokoji, nebo v ložnici.
moderní ložnice
Pastelově zelená
Barvou roku 2020 bude pastelově zelená neboli neo mint. O této barvě se povídá, že je uklidňující, navozuje harmonii a připomíná přírodu. Pastelově zelená patří mezi světlé odstíny barvy, tudíž místnosti bude opticky zvětšovat. Hodí se jak na zdi, tak bude vypadat dobře i na nábytku nebo bytových doplňcích.
Menší prostory jsou teď v trendu
Mezi trendy patří také malé prostory, které jsou praktické na údržbu. Vybavené by měly být elegantním a věcným nábytkem. Moderní jsou teď postele a sedací soupravy s úložným prostorem a multifunkční nábytek. Tento nábytek by měl sloužit, k tomu abychom v něm mohli skladovat věci, které budeme určitě potřebovat.
Tapety v interiéru
V posledních letech se zas trendem staly tapety. Některé tapety stojí méně než výmalba celého pokoje a když se okoukají dají se vyměnit za jiné. Tapety můžeme použít klidně jenom na dekoraci. Stačí si jen vytapetovat jednu stěnu a ty další si třebas jen vymalovat.
 kuchyň a obývací pokoj
Obklady v kuchyni až ke stropu
Změny se dočkaly i obklady v kuchyni. Po celou dobu jsme byli zvyklí je dávat mezi desku a horní skřínky, teď bude v trendu je rozprostřít po celé stěně a můžou být až ke stropu. 
Už žádné skladování věcí
Další trend bude konec hromadění zbytečných věcí. Jelikož do módy přicházejí malé místnosti, je jasné, že skladovaní věcí už bude tabu.