Chcete porazit drahotu?


Už dlouho se mluví o zdražování elektřiny. Jako první na to doplatili zákazníci zkrachovalých dodavatelů, kteří si museli najít někoho jiného, kdo jim obvykle napařil hodně velké zálohy. A teď už se to dotýká všech. Nebo skoro všech. Elektřina se prostě prodraží. Nedá se prý nic dělat. Může prý za to cena plynu pro elektrárny. Nebo je to drahé kvůli Němcům, kteří nám draho přeprodávají náš proud. Nebo se spekuluje i o dalších důvodech. Ale to je jedno. Prostě bude draho. A doplatíme na to. Že se lidem zdražilo snad úplně všechno? Že už spousta lidí neví, jak vyžít, a po zdražení proudu to bude ještě horší? To nikoho nezajímá. Realita už je zkrátka taková. A odběratelé budou víc platit.

panel a obloha

A když platit nechtějí nebo nebudou mít čím? Potom musí přestat proud odebírat a žít ve tmě bez vymožeností civilizace. Nebo musí na vymoženosti civilizace vsadit a začít si vyrábět proud sami. A to naštěstí jde. Na to, abychom měli proud, elektrárny velkých dodavatelů vlastně nepotřebujeme. Stačí nám fotovoltaické elektrárny.

panely na louce

To, co nám nabízí fotovoltaika Plzeň, je nezávislý, výkonný, ekologický a regenerativní zdroj energie, který může mít každý. A každý si s ním může vyrábět svojí elektřinu. A zadarmo! Je to totiž elektřina ze slunečního světla, a slunce nám tu svítí zadarmo. Takže si stačí jenom nainstalovat takové výkonné fotovoltaické zařízení a fotovoltaické panely už se postarají, aby měl každý dost proudu. A navíc tím pomohl šetřit naší přírodu. Se zárukou u dvacet pět let na výkon a deset let na střídač, baterie a práci. S takovou fotovoltaickou elektrárnou je každý z nás nezávislý. A nemusí se bát toho, co třeba najde ve vyúčtování dneska anebo v budoucnu. A to je v dnešní nejisté době hodně důležité. Kdo ví, z čeho budeme v dalších měsících žít, a každá ušetřená koruna tak bude dobrá.