Chytrá váha pro udržování tělesné kondice

Zajímavým tipem na vánoční dárek může být pro ty, kteří dbají o své tělo a udržují se v pravidelné kondici, třeba chytrá váha. Samotný název napovídá, že jde o zařízení, které lze připojit a synchronizovat s chytrým telefonem nebo s chytrým náramkem či hodinkami. Právě v kombinaci s těmito zařízeními vytváří komplexní platformu pro monitorování vaší tělesné zdatnosti a vašich proporcí. Chytrá váha nejen, že zjistí vaši hmotnost, vypočítá i množství tělesného tuku a svalové hmoty, což je pro zdravotní stav důležitější ukazatel. Na základě zjištěných hodnot počítá BMI (index tělesné hmotnosti) a s propojením do chytrých hodinek nebo telefonu máte přehled o tom, jak na sobě pracujete, a kde by bylo třeba ještě situaci zlepšit.
velké kalhoty

Váží, počítá index BMI, měří tělesný tuk a svalovou hmotu

Za kvalitní výrobek je považována chytrá váha Fitbit Aria 2. Pomocí programového rozhraní Fitbit spolupracuje s chytrými zařízeními a všechna výstupní data jsou synchronizována a ukládána do aplikace v chytrém telefonu. Ten porovnává ideální stav vašich tělesných proporcí se stavem současným a tím vás motivuje k dalším tělesným aktivitám.
sportovní trenérka
Data lze pochopitelně sdílet s různými výstupními rozhraními, např. pomocí e-mailu, cloudového úložiště, ti odvážnější se mohou pochlubit svým přátelům na sociálních sítích, i když něco tak intimního se příliš nedoporučuje.
Chytrá váha Fitbit Aria 2 umožňuje identifikovat maximálně 8 osob a uchovává jejich data od sebe oddělená, jako ryze soukromá. Může se tedy na ní vážit třeba celá rodina i vaši přátelé a známí a sdílet s vámi vaše data mohou jen ti, kteří o to budou mít zájem. Naopak kdo bude chtít svá data utajit, váha je nikomu jinému neprozradí.
váha a metr
Chytrou váhu Fitbit Aria 2 pořídíte již běžně v e-shopech, případně v kamenných obchodech za přibližnou cenu 3500 korun, pro úplný přehled o tělesné kondici je vhodné ji kombinovat s chytrými náramky nebo hodinkami, které monitoring tělesných funkcí podporují.

4/5 - (2 votes)